Vítáme Vás na oficiálních stránkách Paintball Březová. Nepřehlédněte články!!! "Jak si zahrát paintball zadarmo" a "Slevové karty" 
Dobré odpoledne, dnes je středa 1. prosince 2021 svátek má: Iva Počet přístupů: 37587
Německá verze  
Hledání
Fotoalbum
Odběr novinek
Jméno
Email
Počítadlo


  Vítáme Vás na oficiálních webových stránkách   Paintball Březová. Na těchto stránkách najdete mimo  informacích o nás, našich službách, vybavení a o paintballu všeobecně, i rozsáhlou fotogalerii z našich akcí. Tyto fotografie jsou volně ke stažení. Dále zde najdete velké množství článků nejen o paintballu, ale hlavně o armádách světa, jejich zajímavých akcích.

Pokud potřebujete najít oficiální stránky výrobců paintballového vybavení, nebo oficiální stránky ministerstev obrany různých zemí světa, tak využijte naší nabídky v sekci „ Odkazy “, kde najdete velmi přehledně velké množství odkazů na vámi hledané stránky.

Chcete si zahrát paintball zadarmo? Tak nepřehlédněte tuto naší nabídku!!!
Jak si zahrát paintball zadarmo. 
Pozor. Hráči se účastní hry pouze na vlastní nebezpečí!!!!

Pokud Vám schází fotografie, nebo  informace, které byly uveřejněny v předchozí verzi našich webových stránek, tak je najdete na internetové adrese www.paintballbrezova.cz/old


Videoklip
25.2.2007
Green Day - Wake me up when September ends
04:46
youtube.com


Videoklip
1.4.2007
Metallica - One
07:24
youtobe.com


Videoklip
19.8.2007
Rammstein - Links 2-3-4
03:42
youtobe.comPaintball Březová Vám nově nabízí možnost zapůjčení terénních čtyřkolek. Vyzkoušejte si jízdu otevřenou krajinou na těchto strojích a ručíme vám zato, že vás jízda nadchne tak, že nebudete chtít přestat. Další informace zde.

 

Paintball Březová si Vám dovoluje oznámit, že rozšířila svojí působnost o půjčovnu lodí a vodáckých potřeb. Více zde.


Už vás nebaví hrát se zbraňemi jako ze "sci-fi" filmu? Tak využijte našich služeb. Jako jedinná půjčovna v republice vám nabízíme zkutečný military program. U nás si můžete zahrát se značkovači ve stylu M16, Ak47, MP5, G36, M82A1, atd., nebo si třeba šlápnout na protipěchotní paintballovou minu.
Další vybavení najdete zde. 
Představujeme vám naše poslední novinky:

Tippmann A5
Odstřelovací puška SVD Dragunov

Tippmann 98 ACT
Velkorážná odstřelovací puška M82A1 Barrett

Tippmann A5
Automatická útočná pušta H&K G36

Tippmann A5
Samopal  H&K MP5SD PDW


Tippmann A5
Automatická útočná puška AK 47

Tippmann X7

Tippmann A5
Samopal H&K MP5K

Tippmann X7
Lehký kulomet M249 Minimi

Tippmann A5
H&K MP5 PDW P60
AK 47 S
H&K UMP

Poloautomatická pistole Tiberius 8

Tactical Paintball Shotgun FN

Zaujal Vás paintball natolik, že se mu chcete věnovat pravidelně, ale nechcete hrát za plnou cenu? Tak pro Vás máme řešení. Nyní máte možnost si zakoupit slevovou kartu, která vám umožní hrát paintball s Paintball Březová za zvýhodněnou cenu.
Více ZDE.


Je špatné počasí a vy potřebujete natrénovat na turnaj? Žádný problém. Máme pro Vás špičkový paintballový terenažér. Sestřelte si svého smajlíka ve hrě  
Stress relief - Paintball 


Věříme, že se Vám naše nové webové stránky budou líbit a že je budete pravidelně navštěvovat. Budeme se snažit, aby jste na nich pokaždé našli něco nového. Případné vaše dotazy, nebo připomínky vám rádi zodpovíme na e-mailu robert@paintballbrezova.cz , nebo na telefonu 737 975 968

          Paintball Březová doporučuje
 Programy Para-výcviku (včetně tandemových seskoků), sebeobrany, střelecké a taktické přípravy, lezení a přežití ve volné přírodě jsou vhodné pro širokou i odbornou veřejnost z řad bezpečnostních agentur, hlídacích služeb, vojensko-historických klubů a klubů Airsoft.
Více zde 


Speciál k 60.výročí osvobození

Speciál  IDnes "Válku vidět a slyšet"

Speciál   "Irák-válka"
http://www.Top100Paintball.com"> src="http://www.Top100Paintball.com/www.Top100Paintball.com-button.gif"  border=0 width=88 height=31 alt="TOP 100 PAINTBALL SITES">


 TOP 100 PAINTBALL SITES