Vítáme Vás na oficiálních stránkách Paintball Březová. Nepřehlédněte články!!! "Jak si zahrát paintball zadarmo" a "Slevové karty" 
Dobré ráno, dnes je úterý 6. prosince 2022 svátek má: MikulᚠPočet přístupů: 9363
Německá verze  
Hledání
Fotoalbum
Odběr novinek
Jméno
Email
Počítadlo

Používáme velmi kvalitní vybavení, poloautomatické, automatické zbraně s elektrickou spouští,
která umožňuje vysokou kadenci střelby a mastavování různých modů střelby. Hráče dále
vybavíme termálními celoobličejovími maskami, které výrazně zabraňují zamlžení masky,
celoprstovími ochrannými rukavicemi a maskovacím oblečením. V tuto chvíli jsme schopní
vybavit kompletním vybavením více jak 100 hráčů.

<><><><><><>
Tippmann A5 /H&K MP5K
Tactical Paintball Shotgun FN
Tippmann X7
Tippmann A5 /AK 47
Tippmann A5/ OP SVD Dragunov
Poloautomatická zbraň s mechanickým bočním podavačem. Replika odstřelovací pušky SVD Dragunov s 20" dlouhou hlavní  , zoom puškohledem 2-8x42C a pevnou ramenní opěrkou.
Tippmann A5/ H&K G36
Poloautomatická zbraň s elektrickou spouští a možností střelby dávkou. Replika útočné pušky H&K G36 s velkým množstvím RIS lišt, osazena celokovovým průhledovým kolimátorem Terminátor 1x22x33, na předpažbí osazená taktickou rukojetí, realistickým zásobníkem a pažbou G36. Možnost zbraň osadit  velkým množstvím dalších taktickým doplňkům. Součástí výbavy  je taktická vesta.
Tippmann 98 Costum ACT/ M82A1 Barrett
Poloutomatická zbraň s " Anti-Chop technologií". Replika velkorážné odstřelovačské pušky M82A1 Barrett s 20" dlouhou hlavní s úsťovou brzdou, zoom puškohledem 2-8x42C, taktickou dvojnožkou, teleskopickou pažbou M4, tříbodovým taktickým popruhem a velkým množstvím RIS lišt. Možnost zbraň osadit  velkým množstvím dalších taktickým doplňkům. Součástí výbavy  je taktická vesta. Jedná se o velmi těžkou a dlouhou zbraň. Max. délka 1010 mm.
Pistole  Tiberius
Poloautomatická pistole s velmi realistickým vzhledem. Klasický pistolový zásobník na 8 kuliček s 12g bombičkou. Součástí vybavení je jeden rezervní zásobník a taktické pouzdro. Pistole je jako rezervní  zbraň, není ji možno zapůjčit samostatně.
Tippmann A5/AK74
Poloautomatická zbraň s mechanickým bočním podavačem. Replika útočné pušky AK74 Kalašnikov, s prodlouženou hlavní, pevnou ramenní opěrkou, šesti komorovým antisifonem uloženým v replice zásobníku. Sočástí vybavení je taktická vesta.
T68 M16A2/M203
Poloautomatická celokovová zbraň v military stylu, replika americké útočné pušky M-16A2 s dlouhou hlavní 16´´, podvěsným granátometem M203, z kterého je možno stílet 4 kuličky najednou,osazena optickým zaměžovačem s možností  červeného nasvícení záměrného kříže ve tmě , možnost upevnění různých taktických doplňků, laserů,taktické svítilny atd, teleskopická pažba M4. Reálný vzhled i hmotnost. Jedná se o opravdu těžkou zbraň!!!
T68 M16A2 CQB
Poloautomatická celokovová zbraň v military stylu, replika americké útočné pušky M-16A2 CQB s krátkou hlavní a taktickýou rukojetí, dále je osazena laserovým zaměřovačem, tubusovým kolimátorem. Možnost přidělání různých taktických doplňků. Teleskopická pažba M4. Velmi reálný vzhled i hmotnost.
T68 Commando Sniper
Poloautomatická celokovová zbraň v military stylu, s dlouhou hlavní AA 16´´, osazenou replikou tlumiče Sacom, teleskopickými nožičkami a optickým zaměřovačem.
Tippmann A5 SD
Poloautomatická zbraň s mechanickým bočním podavačem. Replika somopalu HK MP 5 SD, s prodlouženou hlavní s imitací tlumiče, osazena laserovým zaměřovačem a pevnou pažbou.
Tippmann A5
Poloautomatická zbraň s mechanickým bočním podavačem. Replika somopalu HK MP 5
Tippmann A5 Elektric
Automatická zbraň s možností přepínání různých modů střelby a volitelnou kadencí,
mechanickým bočním podavačem.Replika samopalu HK MP 5
Tippmann 98 custom M4
Poloautomatická zbraň v military stylu, vylepšená o 14" s předpažbím Fantom s možností připevnění takt. baterky, laseru atd.,mířidla M4, teleskopiskou pažba M4.
Tippmann 98 custom
Spyder E-99
Automatická zbraň s elektrickou spoušti a možností nastavení poloautomatického, automatického
modu, 3 ranných, 6 ranných dávek a kadence 6-13 ran/sec.
Spyder Imagine  
Automatická zbraň s možností přepínání modu během hry. Možnost nastavení nízké a
vysoké kadence(13 ran/sec.) a semi-automat., 3 ranných dávek a full-automatického režimu
Spyder Viktor
Semi-automatická zbraň s dvojitou spouští a botom-line.
Spyder Compakt De Lux
Poloautomatická zbraň s dvojitou spouští
Termální maska JT
Ochranná celoobličejová  maska s termálními skly, které výrazně zabraňují zamlžování skla masky.
Protipěchotní paintballová mina M80TR
Paintballová proti pěchotní mina,pevné umělohmotné tělo miny, plnitelná barvou, opětovně použitelná. Při našlápnutí na minu dojde k probodnutí sifinové bombičky a následně k rostříknutí barvy a tím k označení zasažených protivníků.
Dýmovnice zastírací

ROS - signální vrhač dýmový