Vítáme Vás na oficiálních stránkách Paintball Březová. Nepřehlédněte články!!! "Jak si zahrát paintball zadarmo" a "Slevové karty" 
Dobré ráno, dnes je sobota 28. května 2022 svátek má: Vilém Počet přístupů: 158732
Německá verze  
Hledání
Fotoalbum
Odběr novinek
Jméno
Email
Počítadlo
ashrae 62.1api 1104aws d1.1aws download2014 asme standardasme a17.1ASME Y14.5IPC A-610Easme b31.1asme b31.3ASME QEI-1  moncler online replica horloges 
Téměř 40 mrtvých při nočním útoku na policejní stanici v Iráku

 BAGDÁD 7. února (ČTK) - Ozbrojenci v malých nákladních automobilech v neděli pozdě v noci zaútočili na policejní stanici jižně od Bagdádu. Po zhruba hodinové přestřelce zůstalo na místě 22 mrtvých příslušníků irácké Národní gardy a policie a 14 útočníků, oznámila agentura AP na základě sdělení iráckého policejního důstojníka z místa incidentu.
 
Střet se rozpoutal kolem 22:30 místního času (20:30 SEČ) v Mahavílu ležícím zhruba 80 kilometrů jižně od irácké metropole, řekl telefonicky agentuře AP kapitán Muthana Chálid Alí. Zabito bylo podle něj pět příslušníků Národní gardy a 17 policistů. Dalších 18 příslušníků bezpečnostních sil bylo údajně zraněno. Útočníci byli podle Alího vyzbrojeni automatickými puškami a pancéřovkami. Podle informace koaličního velení už dříve v neděli v téže oblasti zabiti dva vojáci Národní gardy a tři další zraněni. Mahavíl leží ve smíšené oblasti obývané sunnitskými i šíitskými muslimy.

   Dopaden Husajnův generál
 Irácké bezpečnostní síly podle CNN v neděli v noci oznámily, že 20. prosince zatkli jednapadesátiletého Chásima Masína Farhana Ugavdího, který byl za Saddáma Husajna brigádním generálem. Viní ho z financování povstalců, kteří kladou nálože podél silnic.
"Abú Sabá se podílel na financování dalších teroristů, kteří napadali civilisty. Je rovněž podezřelý, že plánoval útoky na volební místností," stojí v prohlášení, které však nevysvětluje, proč bylo dopadení generála oznámeno tak pozdě.Zdroj: ČTK


Datum: 07.02.2005
Autor: ADMIN
Počet přístupů: 25787