Vítáme Vás na oficiálních stránkách Paintball Březová. Nepřehlédněte články!!! "Jak si zahrát paintball zadarmo" a "Slevové karty" 
Dobré ráno, dnes je 4. června 2023 svátek má: Dalibor Počet přístupů: 367966
Německá verze  
Hledání
Fotoalbum
Odběr novinek
Jméno
Email
Počítadlo

Paintball Březová rozšířila svojí činnost o půjčovnu lodí a vodáckých potřeb.
ColoradoPůjčujeme rafty Gumotex Colorado.

Nafukovací raft Colorado pro 6 osob
   Colorado je univerzální člun pro prázdninové putování po řece s rodinou, nebo pro sportovní sjezdy řek do stupně obtížnosti WW IV. Tradiční český sportovní člun. Materiál – vysoce odolná polyesterová tkanina s nánosy syntetických kaučuků zajišťuje vysokou odolnost člunu proti protržení. Na Coloradu se závodí v  Colorado v akci 2 kategorii R4, která se díky této lodi stala nejsilnější českou raftingovou disciplínou. Dvojité vzduchové komory hlavních válců zajišťují bezpečnost – v případě protržení vnější stěny hlavního válce zabezpečí vnitřní komora nouzové dojetí člunu. Otevřená záď – v případě zalití vodou v peřejích voda z člunu sama vytéká. Max počet osob 6.Ceník půjčovného

Vybavení1-2 dny3 a 4 dny5 a více dníVratná záloha
placená při převzetí
vybavení
Raft Colorado600,-Kč500,-Kč500,-Kč2000,-Kč
Kanoe SCOUT350,-Kč300,-Kč300,-Kč1500,-Kč
Pádlo kanoistické dospělé20,-Kč20,-Kčv ceně půjčovného lodě 
Barel 50L20,-Kč20,-Kčv ceně půjčovného lodě
Pumpa nafukovacív ceně půjčovného loděv ceně půjčovného loděv ceně půjčovného lodě
Vesta plovací dětská50,-Kč50,-Kč50,-Kč
Vesta plovací dospělá50,-Kč50,-Kč50,-Kč
Boty neoprenové50,-Kč50,-Kč50,-KčRaft COLORADO 450
je univerzální člun pro prázdninové putování po řece s rodinou nebo pro sportovní sjezdy řek až do stupně obtížnosti WW4. Šestimístný člun je designovaný pro sportovní způsob plavby na divoké vodě. Podlaha je proto vybavena šesti páry úchytů pro chodidla. Otevřená záď zajišťuje odtok vody z člunu v případě zalití v peřejích.


SCOUT Economy
je nafukovací kanoe klasických tvarů, avšak zcela novodobé konstrukce. Hlavními přednostmi jsou výbava lodě, obrovský vnitřní prostor, vysoká nosnost, vyvážené jízdní vlastnosti a výborná rychlost jak na klidné, tak na divoké vodě. To vše ocení jak dobrodruzi při dlouhých cestách s bagáží, tak lovci adrenalinu v peřejích i rodiny s dětmi při poklidných vyjížďkách.
Při převzetí rezervace je nutné zaplatit kauci polovinu vypočítáného půjčovného, aby byla rezervace uznána. Zbytek půjčovného s vratnou zálohou na vybavení musí být zaplaceno v den zapůjčení vybavení. Vratná záloho bude vrácena v den převzetí vybavení zpět oprávněnou osobou  (Zaměstnancem půjčovny) v plné výšíi v případě že bude vybavení vráceno v pořádku a ve stavu, v kterém bylo převzato osobou která si danné vybavení zapůjčila. Případné škody budou odečteny z vratné zálohy.
Případné rezervace na tel. +420 737 975 968,