Vítáme Vás na oficiálních stránkách Paintball Březová. Nepřehlédněte články!!! "Jak si zahrát paintball zadarmo" a "Slevové karty" 
Dobré ráno, dnes je 4. června 2023 svátek má: Dalibor Počet přístupů: 367861
Německá verze  
Hledání
Fotoalbum
Články
Odběr novinek
Jméno
Email
Počítadlo
ashrae 62.1api 1104aws d1.1aws download2014 asme standardasme a17.1ASME Y14.5IPC A-610Easme b31.1asme b31.3ASME QEI-1  moncler online replica horloges 
Paintball- firemní zábava

  Paintball- firemní zábava

Hledáte způsob,jak odměnit dobrý výkon vašich zaměstnanců, ocenit dobré zákazníky vaší společnosti, stmelit vztahy a snížit stres v pracovním kolektivu, a tak zvýšit spokojenost a pracovní nasazení vašich zaměstnanců ? Uspořádejte pro ně paintball !!!

Paintball Březová si Vám dovoluje nabídnout své služby v pořádání firemního paintballu pro vaše zaměstnance, kolegy, nebo dobré zákazníky vaší firmy,případně pro hosty hotelů,pensionů.

 Co je paintball?

Paintball je moderní a velmi rychle se rozvíjející adrenalinový sport, jemuž se věnuje velký rozsah hráčů všech věkových skupin. Velkou oblibu má pak v pracovním kolektivu, zvláště pak mezi manažery, nebo lidmi, kteří nemají dostatek času na pravidelný pohyb v terénu a takoví to adrenalinový sport jim pomáhá uvolnit stres z pracovního vytížení. Vhodným způsobem stmeluje vztahy v pracovním kolektivu, nebo může sloužit,jako vhodné ocenění dobrých zákazníků vaší společnosti. Jako zajímavá možnost se ukázala např. uspořádat paintballový turnaj různých poboček stejné společnosti, nebo spřízněných společností.
Při paintballu se používají speciální pistole ( značkovače), jimiž se střelbou značkují protihráči speciálními kapslemi s potravinářskou barvou, a tak se je vyřazuje ze hry.
Používáme velmi kvalitní vybavení, značkovače v poloautomatickém, nebo automatickém režimu střelby ( možné střílet dávkami až 13 ran/sec.). Dále zabezpečujeme veškeré ochranné pomůcky - termální masky (chrání oči a celý obličej), ochranné paintballové rukavice, maskovací oděvy.

 

Jsme schopní zabezpečit občerstvení dle požadavků zákazníka. ( studené alkoholické a nealkoholické nápoje, teplé nápoje, grilování, posezení a další věci dle přání zákazníka)Zabezpečujeme veškerý poradenský servis, mám osobní zkušenost z bojového nasazení v misích na Balkáně a za sebou několikaletou službu jako profesionální výsadkář.Je možnost velkého výběru lokalit na hraní v karlovarském kraji, nebo podle přání zákazníků kdekoliv v ČR.

 Recenze:

Oskar, Bau-stav,PT-elektro,Eurotel,Car-point,Letuška,Pfizer spol. s r.o.,Deba Bohemia,Elektram s.r.o.,Knorr-Bremse,Provident Financial s.r.o.,Kappa Peaple, Hartmann-Rico, B Braun, Hotel Savoy K.Vary, R.B.Farquhard s.r.o., Dachdecker, UPC Direct, Mattoni-Karlovarské minerální vody a.s., Green Swan

 
Jsme schopní pořádat hry  pro více jak 60 hráčů najednou.
Více informací vám poskytneme na
tel.737 975 968,
nebo na
 robert@paintballbrezova.cz

 

 

 


Datum: 03.02.2005
Autor: ADMIN
Počet přístupů: 96243